REKLAMA
Tytani pokonani przez lidera tabeli
Nadmorski24
Tytani pokonani przez lidera tabeli źródło: www.nadmorski24.pl
Wejherowski zespół Tytani przegrał na własnym boisku z zespołem MKS Grudziądz. Po wyrównanej pierwszej połowie (15:16) zmęczeni gospodarze nie potrafili powstrzymać dobrze grających przeciwników. czytaj dalej »
Goniec Rumski/Gryf Wejherowski, reportaż: Kobiety w samorządzie
NaszeMiasto
Goniec Rumski/Gryf Wejherowski, reportaż: W rozpoczynającej się wkrótce kadencji na sali obrad RM Rumia zasiądzie dziewięć pań. Według nieoficjalnych informacji również starostą wejherowskim będzie kobieta. Kim są te panie? czytaj dalej »
Malowały świąteczne kartki dla dzieci w szpitalu
Nadmorski24
„Dzieci życzą dzieciom…” to akcja skierowana do dzieci przebywających w wejherowskim szpitalu na oddziale dziecięcym oraz w tym roku również do osób przebywających w puckim hospicjum. Wszyscy w grudniu wymienią się przygotowanymi przez siebie świątecznymi kartkami, życzeniami i przede wszystkim dobrymi sercami. czytaj dalej »
Idzie zima. Pomóż bezdomnym czworonogom
W jaki sposób pomóc bezdomnym czworonogom? Schronisko w Dąbrówce potrzebuje koców, kołder, starych ubrań i wszystkich rzeczy, które pomogą bezpańskim psom przetrwać zimę. Darów nie trzeba dowozić do schroniska. Wystarczy zostawić je w jednym z wejherowskich punktów zaangażowanych w akcję... czytaj dalej »
Próbował się otruć. Uratowali go policjanci
Nadmorski24
Policjanci z Wejherowa uratowali 27-letniego mężczyznę, który usiłował targnąć się na własne życie. Chłopak zjadł dużą ilość tabletek. Został przetransportowany do szpitala. czytaj dalej »
Uderzył w płot, miał 2,5 promila
Nadmorski24
Wejherowscy policjanci w czwartek podczas kontroli drogowych zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących oraz trzeciego z sądowym zakazem. Zatrzymanym kierowcom grozi do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za naruszenie sądowego zakazu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Niebawem zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. czytaj dalej »
Tytani zawalczą z liderem II ligi
Nadmorski24
Dziś (sobota) Tytani zagrają u siebie z MKS Grudziądz. Do Wejherowa przyjedzie lider II ligi. Spragnieni zwycięstw Tytani zapowiadają walkę do samego końca. czytaj dalej »
Gryf skończył rundę na dobrym miejscu na tabeli
TTM
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na drugim miejscu. Gryfici powoli udają się na krótki odpoczynek, by prawdopodobnie od stycznia rozpocząć przygotowania do rundy rewanżowej. czytaj dalej »
16 lat razem. Urodziny TTM
TTM
16 lat razem. Urodziny TTM źródło: telewizjattm.pl
Dokładnie 16 lat temu wyemitowaliśmy pierwszy Serwis Informacyjny. Dziś, oprócz wiadomości z regionu produkujemy kilkanaście autorskich programów. W swoich magazynach duży nacisk kładziemy na promocję rodnej mowy. Programy tworzymy z... czytaj dalej »
Chciał się otruć. Zareagowała policja
GWE24
Chciał się otruć. Zareagowała policja źródło: gwe24.pl
Policjanci z Wejherowa uratowali 27-letniego mężczyznę, który usiłował targnąć się na własne życie. Chłopak zjadł dużą ilość tabletek. Został przetransportowany do szpitala. czytaj dalej »
Iluminacje wokół budynku starostwa w Wejherowie [ZDJĘCIA]
NaszeMiasto
Iluminacje wokół budynku starostwa w Wejherowie. W piątek po południu oficjalnie pierwszy raz uruchomiono stylowe oświetlenie wokół zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie. Tym samym zakończyła się renowacja tego obiektu. czytaj dalej »
Chciał się otruć. Uratowali go policjanci z Wejherowa
NaszeMiasto
Chciał się otruć. Uratowali go policjanci z Wejherowa. Chłopak zjadł dużą ilość tabletek. Został przetransportowany do szpitala. czytaj dalej »
Dwóch nietrzeźwych i jeden z zakazem sadowym
Wejherowo24
Wejherowscy policjanci wczoraj podczas kontroli drogowych dzielę zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących oraz trzeciego z sądowym zakazem. Pierwszego nietrzeźwego kierowcę wejherowscy policjanci zatrzymali o godzinie 17:00 w mieście na ul. Przemysłowej. 43-latek kierujący samochodem volkswagen passat uderzył w płot prywatnej posesji. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy i okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy dzisiejszej nocy. Badanie alko-testem, które... czytaj dalej »
Andrzejkowe zabawy w Warszkowie
UGWejherowo
Andrzejkowe zabawy w Warszkowie źródło: ug.wejherowo.pl
  Andrzejki to nie tylko okazja do zabaw dla dorosłych. Jest to również dobry pretekst do fantastycznych spotkań dzieci, które tak samo dobrze bawią się przy wykonywaniu wróżb lub przy wesołych pląsach. Z tej okazji skorzystały dzieci ze Świetlicy Wsparcia Dziennego w Warszkowie. 20 listopada wraz z nauczycielką Karoliną Laskowską, a także Panią sołtys Dorotą Formelą i przedstawicielami rady sołeckiej zorganizowano tam zabawę andrzejkową. Pięknie przebrane dzieci świetnie bawiły się podczas... czytaj dalej »
Zbierali i porzucili żywność w Wejherowie [ZDJĘCIA]
NaszeMiasto
Zbierali i porzucili żywność w Wejherowie - do takiego bulwersującego zdarzenia doszło na osiedlu Fenikowskiego. Najpierw ktoś chodził po mieszkaniach i prosił o żywność dla dzieci na święta, a potem zostawił wszystko na klatce schodowej. Sprawę wyjaśnia straż miejska. czytaj dalej »
SPOTKANIE Z UCZNIAMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GOŚCICINIE
KPPwW
Wczoraj przed południem policjanci z wejherowskiej komendy spotkali się z dziećmi z klas I i II Szkoły Podstawowej w Gościcinie. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiedzieli uczniom jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym w domu i poza domem, a także omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. czytaj dalej »
Czym skorupka za młodu. Kaszubskie regionalia w Wejherowie
TTM
Za zadanie mają przybliżać dzieciom kulturę Kaszub, uczyć wzajemnej tolerancji i integrować ośrodki szklono - wychowawcze z całego Pomorza. Regionalia w Wejherowie odbyły się już po raz 14. Organizatorzy na... czytaj dalej »
Entuzjaści fotografii zaprezentują swoje prace
Nadmorski24
Nadmorską Grupę Fotograficzną tworzą entuzjaści fotografii. Chcą wspólnie rozwijać swoje hobby, doskonalić umiejętności i spędzać miło czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. W niedalekiej przyszłości będzie możliwość zobaczenia wystawy fotograficznej "Fotografia Przyrodnicza". czytaj dalej »
Gryf Wejherowski od piątku w sprzedaży! Sprawdź, o czym piszą nasi reporterzy
NaszeMiasto
Najnowsze wydanie tygodnika "Gryf Wejherowski" kupisz w kioskach i innych punktach sprzedaży w piątek, 21 listopada 2014 roku. Nasi reporterzy są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego - w Wejherowie, Redzie i gminach wiejskich. Sprawdź, o czym piszą w tym tygodniu! czytaj dalej »
Nowe książki w bibliotece w Wejherowie
NaszeMiasto
Nowe książki w bibliotece w Wejherowie. Niemal 800 nowych książek dla dzieci i dorosłych, za ponad 18 tysięcy złotych, zakupiła wejherowska biblioteka. Wszystko dzięki otrzymanemu dofinansowaniu. czytaj dalej »
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym
Nadmorski24
W dniu 17.11.2014 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. czytaj dalej »
Dzieci życzą dzieciom… Świąteczna akcja w Wejherowie
Nadmorski24
„Dzieci życzą dzieciom…” to akcja skierowana do dzieci przebywających w wejherowskim szpitalu na oddziale dziecięcym oraz w tym roku również do osób przebywających w puckim hospicjum. czytaj dalej »
Dotkliwie pobił córkę, trafi do psychiatryka?
Nadmorski24
Prokurator Rejonowy w Wejherowie skierował wniosek o umorzenie postępowania w stosunku do Remigiusza U. , który w sierpniu usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała u swojej 3-letniej córki. Prokuratura wnioskuje również o umieszczenie 37-latka w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. czytaj dalej »
Tytani zagrają u siebie z liderem
Wejherowo
Tytani zagrają u siebie z liderem źródło: www.wejherowo.pl
W najbliższą sobotę 22 listopada br. o godz. 18.30 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Śmiechowskiej zostanie rozegrana kolejna runda rozgrywek II ligi piłki ręcznej, w której Tytani Wejherowo zmierzą się z MKS Grudziądz. czytaj dalej »
Prace drogowe
Wejherowo24
Prace drogowe źródło: wejherowo24.info
Dobiegły końca prace drogowe na wejherowskich ulicach Płk. Dąbka i Mestwina oraz odcinka chodnika w ul. Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z drogą krajową nr 6. Na niektórych odcinka utwardzono nawierzchnie, wymieniono starą, zużytą nawierzchnię lub ułożono nowa z kostki brukowej. Na ulicy Płk. Dąbka, która liczy ponad 260 metrów bieżących, została wymieniona zużyta nawierzchnia na nową z kostki brukowej na powierzchni 1184 metrów kwadratowych. Zostały również ułożone w pobliżu przedszkola dwa... czytaj dalej »
Uzależnienia i tolerancja
Wejherowo24
Uzależnienia i tolerancja źródło: wejherowo24.info
W wejherowskim Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów plastyczno - fotograficzno - filmowych „Uzależnienia XXI w” i „Prawa Człowieka-Oczami Tolerancji”. Ogółem na konkursy wpłynęło 425 prac. Już po raz drugi odbył się konkurs „Uzależnienia XXI”. Jury oceniało prace w trzech kategoriach: plastycznej, fotograficznej oraz filmowej. „Wpłynęło do nas prace z Gdyni, Gdańska, Sopotu, oczywiście z powiatu wejherowskiego (…) Mamy 10 filmików. W znacznej większości... czytaj dalej »
DWÓCH NIETRZEŹWYCH I JEDEN Z SĄDOWYM ZAKAZEM
KPPwW
Wejherowscy policjanci wczoraj podczas kontroli drogowych dzielę zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących oraz trzeciego z sądowym zakazem. Zatrzymanym kierowcom grozi do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za naruszenie sądowego zakazu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Niebawem zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. czytaj dalej »
PRZEGRAŁ PIENIĄDZE, ZGŁOSIŁ PRZYWŁASZCZENIE
KPPwW
Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zgłaszającemu przywłaszczenie, do którego nie doszło. Mężczyzna twierdził, że zgubił portfel, a gdy go odnalazł pieniędzy już w nim nie było. Policjanci ustalili, że do takiego przestępstwa nie doszło. Mężczyzna odpowie za zgłoszenie niepopełnionego przestępstwa. czytaj dalej »
Pokaz filmów jednominutowych w Wejherowie
NaszeMiasto
Pokaz filmów jednominutowych w Wejherowie odbędzie się w piątek, 21 listopada. Wstęp wolny. czytaj dalej »
Gryf Wejherowo - Astra Ustronie Morskie
TTM