KANCELARIA PRAWNA Res Cogitans sp. z o.o.

Dane

Ulica, nr domu Wałowa 28C/L14 Miejscowość: Wejherowo, 84-200
Strona WWW: www.rescogitans.pl Email: biuro@rescogitans.pl
Telefon: 58 572-64-94 Telefon komórkowy: 600-421-604
Fax: -

Kancelaria Res Cogitans jest ekspertem z zakresu obsługi wierzytelności oraz dochodzenia odszkodowań. Od 2004 roku świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych oraz instytucji.

Naszym głównym atutem jest skuteczność działania z zachowaniem gwarancji poufności, która jest dla nas najwyższym priorytetem.

Kadrę stanowią wykwalifikowani prawnicy i ekonomiści. Współpracujemy z cenionymi Adwokatami i Radcami Prawnymi oraz ekspertami.

Gwarantujemy Państwu wykonywanie powierzonych czynności na najwyższym poziomie i zapraszamy do współpracy.

Windykacja należności

Jeżeli masz dług do odzyskania a Twój dłużnik Cię unika, pozwól że my zajmiemy się Twoimi sprawami. Odzyskamy dług za Ciebie, a Ty poświęcisz czas sprawom naprawdę istotnym.

o negocjacje i mediacje przedsądowe o postępowanie sądowe i egzekucyjne (komornicze) o postępowanie zabezpieczające

Działamy skutecznie, a nasze wynagrodzenie jest na zasadzie success fee (prowizja od sukcesu).

Dochodzenie odszkodowań

W trudnych życiowych momentach często czujesz się osamotniony. Potrzebujesz porady zaufanych osób. Oczekujesz szybkiej i fachowej pomocy oraz wsparcia. Skutecznie i szybko uzyskamy odpowiednią rekompensatę w postaci odszkodowania, renty odszkodowawczej. Zadbamy, aby zadośćuczynienie było adekwatne do poniesionej straty. Pomożemy Ci uzyskać rekompensatę szkody, nawet w przypadku, gdy sprawca nie został zidentyfikowany lub uciekł z miejsca wypadku.

Kompleksowa obsługa prawna

Gwarantujemy najwyższą jakość usług w zakresie obsługi prawnej.

o udzielanie informacji o bieżących i nowych regulacjach prawnych w zakresie zadań realizowanych przez przedsiębiorcę, o terminowość świadczonych usług, o znajomość branży oraz specyfiki spraw firmy, o łatwość i szybkość kontaktu z Kancelarią, o możliwość uzgodnienia wizyt prawnika w firmie, o niższe koszty usług prawnych niż przy zamówieniach jednorazowych.