P.H.U. Modern House


Dane

Ulica, nr domu Dzięcielskiego 14/132 Miejscowość: Wejherowo, 84-200
Strona WWW: www.republika.pl/modern_house Email: modern_house@op.pl
Telefon: 602240983 Telefon komórkowy: -
Fax: -

Firma P.H.U. Modern House oferuje usługi ogólnobudowlane związane z kompleksowym wykańczaniem, remontowaniem wnętrz domów, mieszkań, biur, obiektów handlowych i innych.!

Nasze bogate doświadczenia dają naszym klientom pewność profesjonalnego wykonania wszystkich zleconych usług terminowo i na wysokim poziomie. Wykonywane prace są zawsze dostosowane do potrzeb i gustów naszych klientów.!

Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie.!

Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.!

Jeżeli szukasz rzetelnego wykonawcy, który potrafi dostosować się do Twoich wymagań zadzwoń do nas, a z przyjemnością złożymy Ci naszą ofertę. Swoje usługi oferujemy na terenie Wejherowa Rumi Gdyni i okolic. Wystawiamy rachunki, udzielamy gwarancji, podpisujemy umowy.