Cafe Monaliza

Dane

Ulica, nr domu Plac Jakuba Wejhera 6 Miejscowość: Wejherowo, 84200
Strona WWW: cafemonaliza.com Email: kontakt@cafemonaliza.pl
Telefon: 600072062 Telefon komórkowy: -
Fax: -

Smak chwili. Chwila aromatu. Opis Witaj w świecie najlepszej kawy!

• Cafe Monaliza to sprawdzony sposób na spędzanie wolnego czasu! • Cafe Monaliza to miejsce dla miłośników doskonałej kawy!

Z rodziną lub ze znajomymi – w kawiarni Cafe Monaliza, każdy Gość poczuje się wyjątkowo. Dzieje się tak, ponieważ miejsce emanuje pozytywną atmosferą, którą podkreślają dodatkowo barwne kolory wypełniające wnętrze. Przyjemne wrażenia z pobytu podsyca niezwykły aromat doskonałego gatunku kawy, jakiej jakość trudno znaleźć na mapie kawiarni w tym regionie.

Cafe Monaliza to zachodnia marka tworzona od lat z pasją przez zespół ludzi, których wiedza i oddanie gwarantują, że wizyta w kawiarni jest niezwykłym doświadczeniem. Każdy kolejny punkt jest potwierdzeniem sukcesu, jakim jest zadowolenie naszych Gości. Nasz, pełen pozytywnej inicjatywy zespół, codziennie troszczy się o niepowtarzalną, życzliwą obsługę.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do spróbowania doskonałej kawy, herbaty, czekolady oraz zaskakujących deserów!

O NAS Kilka słów o naszych kawiarniach. Sieć Monaliza to konsekwencja wielu lat pracy nad stworzeniem nowoczesnej, prężnie działającej firmy, której cele i wartości odpowiadają aktualnym oczekiwaniom i potrzebom Gości. Zapewniając skuteczne metody i koncentrując się na rezultatach dokładamy wszelkich starań, by pracować wysokoefektywnie, konkurencyjnie oraz z poszanowaniem ogólnie przyjętych zasad i wartości. Z naszej tradycji czerpiemy szczególną troskę o zapewnienie najwyższej jakości produktów i świadczonych usług, czego najlepszym dowodem jest uznanie i satysfakcja naszych Gości.

AKTUALNOŚCI

*Dolewka do laptopa. Takie rzeczy dzieją się tylko w Cafe Monaliza! Niecodzienna promocja dla wszystkich osób, które przyjdą do naszej kawiarni ze swoim laptopem, by właśnie u nas pracować. Sprzyja temu przyjemna atmosfera, dyskretna obsługa, energetyczne kolory wnętrz oraz ON! Niezwykły aromat doskonałej kawy. Masz laptopa, pracujesz i skończyła Ci się kawa, którą zamówiłeś? Nic nie szkodzi! Masz od nas bezpłatną dolewkę. Bo u nas nikt nie siedzi przy pustych kubkach!

*Karta podarunkowa. Lubisz odwiedzać Cafe Monaliza? Doceniamy to i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową „Kartę podarunkową”. Każda zamówiona kawa to jedna pieczątka, a przy piątek – dodatkowa kawa gratis! To nie koniec promocji! Dziesiąta zamówiona u nas kawa to specjalny PREZENT, który zostanie z Tobą na długie lata! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

KAWA Smak chwili. Chwila aromatu. Tylko w Cafe Monaliza! Kawa, która pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Kusi aromatem. Zniewala smakiem. Wrócisz!

Nasza kawa to produkt Goppion Caffe. Już od pięciu pokoleń, a dokładnie od roku 1859 serwowana przez nas kawa jest wypalana przez tę włoską, rodzinną firmę. Pierwszy właściciel, Luigi Goppion, zauroczony zapachem palonej kawy i entuzjazmem, jaki ten zapach wywoływał wśród ludzi otworzył dom kawy i kawiarnię w małej wsi niedaleko Treviso. Tam zaczął sprzedawać samodzielnie wypalaną kawę. Niezwykła jakość kawy spowodowała, że wkrótce miejsce to stało się znane w całej okolicy, a synowie i wnuczęta Luigi z zapałem pomagali w pracy przy kawie, która szybko stała się również ich pasją. Nowa siedziba firmy wraz z nowoczesną fabryką powstała w roku 1968 w pobliżu Via Terraglio, przy drodze łączącej Treviso z Wenecją. Goppion Caffe importuje tylko wyróżniające się ziarna z najlepszych plantacji i z największą starannością przygotowuje różnorodne mieszanki niosące radość najwytrawniejszym podniebieniom.

Nasza mieszanka to JBM Goppion Caffe. JBM - trzy litery, które zapierają dech w piersi znawcom kawy. Mieszanka JBM Goppion Caffe jest przygotowana z wyselekcjonowanych ziaren Arabik pochodzących z Centralnej i Południowej Ameryki i zawiera ziarna Jamaica Blue Mountain uznawane przez wielu za najlepsze ziarna kawy na świecie. Posiada subtelny smak z wyczuwalnymi nutami wanilii, kakao i migdałów. Bardzo niska zawartość kofeiny czyni ją idealną do picia o każdej porze dnia. Wyjątkowa mieszanka przeznaczona dla wyjątkowych lokali.