ElektroTec


Dane

Ulica, nr domu Fenikowskiego 11/86 Miejscowość: Wejherowo, 84-200
Strona WWW: www.elektrotec.com.pl Email: michal-witczak@o2.pl
Telefon: 792-126-511 Telefon komórkowy: -
Fax: -

Firma ElektroTec zajmuje się montażem, naprawą i utrzymaniem w ciągłej eksploatacji: - instalacji elektrycznych - instalacji teletechnicznych - systemów alarmowych - powiadomień GSM/GPRS i telemetrii przemysłowej - systemów kontroli dostępu i kontroli czasu pracy - systemów telewizji dozorowej - automatyki do bram - urządzeń i instalacji w wykonaniu przeciw wybuchowym

Montujemy alarmy samochodowe u klienta oraz uruchamiamy awaryjnie pojazdy samochodowe.

Posiadamy Licencję Komendy Wojewódzkiej Policji na montaż i serwis elektronicznych systemów zabezpieczeń, oraz uprawnienia SEP E+D do 1kV również na instalacje i urządzenia w wykonaniu przeciw wybuchowym.

Świadczymy także usługi pogotowia elektrycznego i alarmowego. Zapewniamy dojazd na wskazane miejsce awarii w ciągu 30 minut od zgłoszenia na terenie powiatu puckiego. Bazą wyjazdową jest miejscowość Leśniewo lub Mrzezino.

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy faktury vat. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zadzwoń do nas!! Zapytaj o szczegóły!! Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

ElektroTec: Rozwiązania dla Wymagających!!

www.elektrotec.com.pl