Fantastyczne Ogrody Adam Kwaśniewski

Dane

Ulica, nr domu Kopernika 21 Miejscowość: Wejherowo,
Strona WWW: www.fantastyczneogrody.pl Email: biuro@fantastyczneogrody.pl
Telefon: 600160888 Telefon komórkowy: 600160888
Fax: -

Marzysz o wspaniałym i niepowtarzalnym ogrodzie, wypełnionym bajecznymi barwami, dzięki któremu oderwiesz się od codzienności i nabierzesz sił do pokonywania napotykanych problemów? A może jednak ogród to Twoje hobby jednak z powodu nawału zadań chciałbyś pewne prace związane z pielęgnacją ogrodów zlecić specjalistom lub zainteresowany jesteś zainwestowaniem w profesjonalne nawadnianie ogrodu. Być może poszukujesz dobrych rozwiązań w zakresie szklarni, tuneli ogrodowych w tym również mini szklarni? Nie mogłeś wybrać lepiej. Jesteśmy firmą, której bliskie są tego typu zagadnienia.

Jesteśmy świadomi tego, potrzeba wiele zaangażowania i zdolności do stworzenia i wypielęgnowania w prawidłowy sposób każdego ogrodu. Nie ma znaczenia tutaj ani jego położenie ani rozmiar. Potrzeba przede wszystkim obok talentu, umiejętności odnajdywania się w wyobraźni przestrzennej. Powinna ona być na tyle elastyczna, że weźmie pod uwagę najmniejszy detal na przestrzeni kompletnego długiego "życia" ogrodu.

Chociaż sporo osób próbuje samodzielnie podjąć się tej trudnej sztuki urządzania i pielęgnacji ogrodów, projektowanie ogrodów na terenie Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Sopotu i okolic warto powierzyć właśnie nam. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Fantastyczne Ogrody to nazwa naszej firmy, która jakby używajac magii, spełni Państwa najpiękniejsze marzenia dotyczące nie tylko projektowania i realizacji projektów ogrodów różnego rodzaju, ale zadba również o:

brukarstwo i kamieniarstwo ogrodowe, po to, by poruszanie się po ogrodzie było rzeczywistą przyjemnością, stawy i wszelkiego typu ogrodowe oczka wodne, dzięki którym poza najrozmaitszymi własnymi wrażeniami estetycznymi, zatętni tuż obok prawdziwe życie, ogrodowe instalacje elektryczne, które w każdym czasie zapewnią poczucie bezpieczeństwa, zaakcentują we właściwy sposób walory ogrodu, pomogą wydobyć ukryte w nim dodatkowe piękno, ogrodowe systemy nawadniające, aby pracochłonne nawadnianie ręczne odeszło w zapomnienie. Gwarantujemy, że Twoje kwiaty, krzewy i inne rośliny podziękują Ci pięknem za najlepszy dostęp do wody, kompleksowa pielęgnacja ogrodów w każdym okresie ich wzrostu, za pomocą której uda się bez wysiłku pochwalić i odpocząć w zawsze idelanie i profesjonalnie zadbanym otoczeniu.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom, którzy powierzą nam urządzenie i pielęgnację ogrodu w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie lub w okolicy zapewniamy, obok niesamowitych i zachwycających doznań nie tylko estetycznych, ale angażujących bez wyjątku wszystkie zmysły, podczas zasłużonego relaksu i odpoczynku w zaprojektowanym przez nas ogrodzie, również atrakcyjne i dogodne warunki współpracy, których inni mogą nam tylko pozazdrościć.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zrealizowanymi przedsięwzięciami uwidocznionymi w galerii.

Marzenia są nie tylko po to by je mieć, ale także, by je realizować! Czekamy z niecierpliwością.

Zdradź nam o czym marzysz, a my zaprojektujemy ogród dla Ciebie!