Nottin Studio

Dane

Ulica, nr domu Fenikowskiego Miejscowość: Wejherowo, 84-200
Strona WWW: www.nottinstudio.pl Email: nottinstudio@gmail.com
Telefon: 662081642 Telefon komórkowy: 662081642
Fax: -

Nottin Studio zajmuje się produkcją, nagrywaniem oraz postprodukcją filmów reklamowych, technicznych oraz szkoleniowych. Zajmujemy się także reportażami z różnych uroczystość. Zajmujemy się tworzeniem obrazów na potrzebę promocji marki, produktu czy usługi. W obszarze naszego działania są zarówno filmy komercyjne dla firm, wideoklipy muzyczne oraz nagrania dla osób prywatnych. Tworzymy także filmy szkoleniowe, instruktażowe na potrzeby klientów.

Realizacja nagrania – Jesteśmy w stanie zorganizować plan zdjęciowy w dowolnym, wskazanym przez klienta miejscu. Nagranie może przedstawiać obsługę wyprodukowanego urządzenia, pracę firmy, prezentacje oferty, wydażenie itp

Montaż nagranego materiału – gotowy materiał filmowy (nagrany przez nas lub dostarczony przez klienta) montujemy w całość dodając odpowiednie przejścia, efekty specjalne, napisy itp

Przygotowanie dźwięku – Jesteśmy w stanie wzbogacić materiał filmowy w pełni legalne utwory muzyczne (pochodzące z banków audio lub nagrane specjalnie na potrzeby projektu klienta.) Do filmów dogrywamy żywego lektora czytającego dowolny tekst. Wszystko to w jakości studyjnej.

Gotowy materiał klient otrzymuje w wybranej przez siebie formie. Plik filmowy w dowolnym formacie czytany przez urządzenia elektroniczne, płyta DVD, płyta BluRay.