SportoweSuple.pl - Wejherowo

Dane

Ulica, nr domu I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28/Box 35 Miejscowość: Wejherowo, 84-200
Strona WWW: www.sportowesuple.pl Email: sklep@sportowesuple.pl
Telefon: 531 270 645 Telefon komórkowy: -
Fax: -

Sklep Sportowesuple.pl powstał z naszej pasji związanej z kulturystyką. Osobiste doświadczenie związane zarówno z ćwiczeniami siłowymi jak i z dietetykę sprawia, że wszelkie zagadnienia związane z treningami nie mają dla nas żadnych tajemnic.

Nasz sklep dysponuje szerokim asortymentem tanich i sprawdzonych odżywek i suplementów dla sportowców. Oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i certyfikowanych producentów, dzięki czemu możemy poszczycić się najwyższą jakością naszego asortymentu. Dbamy ponadto, aby oferta naszego sklepu z suplementami była jak najbardziej przystępna cenowo.

Bez znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z suplementami, czy też używasz ich już na co dzień w naszym sklepie z odżywkami znajdziesz wszystko czego potrzeba, aby poprawić swoje możliwości podczas treningu. Z łatwością dobierzesz odpowiednie aminokwasy, białka czy też reduktory tłuszczu. W naszej ofercie posiadamy również bogatą paletę akcesoriów takich jak szejkery, ręczniki, czy torby na siłownię, jak również odzież Trec Wear.